Naši kamarádi

Wendy
Wendelínek je Fidouškova "milovaná" a on si ji přede všema chrání a nárokuje. Ti dva se hledali až se našli a co občas spolu vyvádějí nad tím zůstává rozum stát. Wendy je divoženka a stopař a hrozně ji baví, když může před Fidem zdrhat s hračkou - bohužel ji občas Fíďa hračku sebere a pak prohání Wendy i s hračkou v tlamě a ještě na ni s plnou tlamou poštěkává. Lásku si občas dávají najevo zuřivým řvaním a kousáním, že se někdy i lidi zastavují co se to děje. Wendy je tak trochu třeštidlo, který ale miluje skoro všechny lidi a psy, a my jsme moc rádi, že jsme ji i její paničku Ninu potkali.

Kačenka
Maminka Kačka se k Fíďovi chová někdy spíš macešsky a moc si hrát nechce, ale na lítačku v lese se přemluvit nechá. Je super, že ji máme v Brně a tak čas od času vyrážíme na rodinné procházky...I když je Kačenka poloviční jak Fíďa, tak si je venku neustále pletu. Fíďa se opravdu pomamil.

Teta Babů
S tetou Babů je větší sranda než s mámou, a i když je už i výstavní šampionka, tak si s náma prťatama ráda zaběhá a zařádí.

Brácha Bouí
Kluci se občas trochu škádlí, ale já věřím, že je to s pubertou přejde a doufáme, že se s bráškou budem pravidelně potkávat na různých akcích a prochajdách - jen ať se puberťáci cvičí ve slušným chování.