Agility

S agility teprve začínáme a Fidouška to moc baví...horší už je to se mnou, prostě Fíďu nestíhám a tak běžím dva metry za Fidem a jen vykřikuju co má Fíďa dělat. Taky mi ty překážky mění pozice a proto to vypadá jako bych si nemohla zapamatovat jak jdou po sobě a navíc na mě neustále útočí a já se s nima pořád srážím.
prostě to nemá Fidouš se mnou lehký.
 

Verču Otýpkovou nám seslalo samo nebe!!!! S Fíďou makáme, zlepšujem se a dokonce to začalo i paničku bavit a tak i Fíďa vypadá při běhu ještě radostnější....Jupííí!!!!
Na tréninky chodíme každý týden a tak naše pokroky můžete sledovat v Aktuality

29.10. Klubové agility závody

Tak jsme vyrazili na Kafky na naše první agility "závody". Atmosféra byla po celou dobu úžasně přátelská a veselá a celkově jsme si to hooodně užili ;-) Rozhodčí nám dělala Peťa Marečková a také její svěřenkyně nám přišly trochu "zatopit pod kotlem" aneb dělat konkurenci :-). Já jsem bohužel nastoupila trochu indisponovaná, protože už od pátku mě chytly záda a to pořádně, takže můj pohyb připomínal dosloužilého robota :-D No nevzdala jsem to a běželi jsme - první se běžela tunelová hra. Jako jediná se nám podařila bez chyb :-) Pak se běžel jumping a nakonec agility, ale to asi každý agiliťák zná - to jen my neznaagilitky jsme se pořád něčemu divily :-D V jumpingu i agility jsme už nějaké chyby nasekali, ale převážně to byly chyby moje...s Fíďou jsem byla moc spokojená, na první takový nápřah na jeho křehké teriéří nervičky to zvládl na jedničku. Odložení měl 100%, nevšímal si ničeho a běžel a snažil se - nebylo žádné splašené běhání, ale opravdu spolupracoval ;-) Nerozhodila ho ani háravka, která běhala s náma ;-) Samozřejmě chyby je potřeba doladit a k dokonalosti to mělo daleko, ale já úpřímně čekala, že to bude mnohem horší :-D...a jak jsme dopadli? Nechápu, ale celkově jsme s Fidomírkem skončili na 3.místě. Paráda! No a videjko nesmí chybět ;-) My se dokážem zasmát i sami sobě :-D
www.youtube.com/watch?v=9E1BDUI5FSs

20.10. Agility na Kafkách

www.youtube.com/watch?v=x-q-pNVy9Xw

2.10. Intenzivka o semináři se Silvií Trkman

Verča pro nás uspořádala seminář kde s s námi podělila o informace a zajímavosti z návštěvy semináře u Silvie Trkman ;-) Bylo to pro nás zajímavé a dozvěděli jsme se spoustu nového. Za fotky moc děkujem Peti Marečkové ;-)
Fíďa se učil těsně obíhat bočnice :-)

sbíhat "zony"

triky

a zbyl i čas na mazlení :-)

 

29.8.

Nevím co za změny drahý webnode udělal, ale nejde mi sem vložit video :-( Zobrazuje se až úplně dole na této stránce, tak prosím omluvte moji neschopnost a sjeďte si dolů nebo koukněte přímo na www.youtube.com/watch?v=yBGJgfr_GnE :-)

17.4.

Další trénink agility.

10.4.

3.4.

Agility u nás na cvičáku.

27.3.

Dnes jsme byli agilitit na cvičáku K-9 - potřebujeme vypotřebovat permanentku :-) ale jinak budem dál chodit k Olině a Ivě.

19.3.

Dopoledne s Ivou - viz. Aktuality

17.3.

Dnes jsme si zase docela mákli a to i když nás tam bylo docela dost. Fíďa špatně snášel odložení v kleci a tak byl celou dobu dost nervozní. Až jsem se divila, že i bez proběhání prostoru se soustředil na parkur a na mě ;-) Zaměřovali jsme na drive a ne na techniku a tak jsme vybíhali z místa - to bylo něco pro mě-pomalou a Fida-rychlíka :-) Ale snažila jsem se co jsem mohla. Dělali jsme skočky do Y a pak do X. To už to na to Fidouš občas kašlal a skočky vynechával :-( No běhání bylo hodně, ale nás to neodradí a v sobotu jdeme zase :-D

18.02.

Dnes jsme zase agilitili u Oliny a Ivy a bylo to fajn. Dělali jsme jednodušší sekvence - skočky a tunýlky. Poprvé jsme zkoušeli slalom a po hodně dlouhé době i kruh ;-)

13.2.

Byli jsme se kouknout v Kr. poli v hale na tréninku u Oliny Erdové a její asistentky...Panička se učila různé otočky a Fíďa odložení a skákal nejnižší skočky a probíhal tunýlky. Pokud se domluvíme na nějakém dni a čase, tak se tam ještě určitě ukážem.